a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

Virtuální procházka

Virtuální procházka je produkt, ve kterém je spojena letecká velkoformátová fotografie, šikmé letecké fotomapy, 3D fotografie a gigapanoramy do jednoho virtuálního projektu ideálního pro webovou prezentaci měst, obcí a všech dalších subjektů, muzeji, zámků, hradů, galerií, památek…

Součástí jsou minigalerie a mnoho dalších informací k daným zobrazeným místům.

Do Virtuální procházky lze zakomponovat i jakékoliv video viz linky.

Virtuální prohlídka / 3D fotografie

Spolu s 3D fotografií virtuální procházku tvoří gigapanoramy, letecké fotomapy, fotoobrazy a další. 3D fotografie jsou výchozím produktem pro vytvoření virtuální procházky jak exterierem (např. město, obec, parky), tak interierem (kostely, zajímavé stavby, památky atd.). Fotografie jsou velmi detailní (1-2,5GB).

Gigapanorama

Gigapanorama je součástí virtuální procházky městem, obcí, regionem. Jsou extrémně velké, v průměru kolem 50GB. Pořizuji je z věží, rozhleden a vysokozdvižných plošin za použití velmi dlouhých a světelných objektivů a kybernetických digitálních hlav za ideálních světelných podmínek.